فرصتِ تازه برای دیده شدن!

فراخوان ها و چالشهای فناوری ؛ زمینه ای هستند برای دیده شدن . کاشتن بذریست که میتواند در زمین تلاش و همت تبدیل به ثمره ای شود که موجب احیای زیست بوم فناوری شود . با حمایت شبکه ای بزرگ از توانمندان، مبتکران، نخبگان و صنعتگران ما در کنار شما ایستاده ایم

آخرین فراخوان ها

فراخوان ایده استارتاپی
در حوزه پتروشیمی و صنایع وابسته
مشاهده اطلاعات فراخوان
فراخوان ایده استارتاپی
در حوزه نفت و هوشمند سازی
مشاهده اطلاعات فراخوان
فراخوان ایده استارتاپی
در حوزه اینترنت اشیاء در صنعت انرژی
مشاهده اطلاعات فراخوان
فراخوان ایده استارتاپی
در حوزه صنایع بالادستی و پایین دستی صنعت نفت
مشاهده اطلاعات فراخوان
"فلسفه شکل گیری شتابدهنده آبان و مشابه شتابدهنده آبان با هدف این است که ورود به استارتاپهای نسل دوم داشته باشیم ، یعنی حوزه سخت افزاری و توسعه تکنولوژی ، که در رفع نیاز های کشور میتوانند ارزآوری برای کشور داشته باشند و شاهد ورود به بازارهای منطقه ای و جهانی باشیم ."
دکتر ابوچناری
مدیرعامل شتابدهنده آبان

طراحی و اجرای فراخوان های تخصصی و چالش های فناوری در حوزه آب و انرژی

آبان ایونت مفتخر است به عنوان بازوی اجرایی شتابدهنده آبان در امور فراخوان ها و رویداد ها ، طرح ریزی و مدیریت پروژه های فراخوان های تخصصی را به عهده بگیرد و مسیر رشد استارتاپ ها و صاحبان ایده را هموار تر کند .

1470399656_Branding.png

تجربه بیش از 5 سال فعالیت در اکوسیستم فناوری آب و انرژی

آبان ایونت از دل شتابدهنده آبان شکل گرفته است . تمامی این فرایند بدست کسانی هدایت میشود که در حوزه های مدیریتی ، فنی، کسب و کار و اقتصادی کارنامه ای درخشان دارند و تجربه های موفق آنها نمایانگر این موضوع است .

منعطف ترین پلتفرم ارتباطی بین شتابدهنده و صاحبان ایده یا استارتاپ ها

ما در آبان ایونت سعی کردیم تمام توجه و تمرکز خود را بر سر رفع مشکلات موجود در میان صاحبان طرح و ایده و شتابدهنده بگذاریم . به نوعی که بتوان حجم بالای دیتا را توسط توزیعی پویا و منسجم به هدف های مد نظر برسانیم و فرایند های داوری و شتابدهی را تسهیل کنیم .

آنچه ما فراهم کردیم ...

بهره مندی از آموزشهای تخصصی و غیر تخصصی

تمامی کسانی که بتوانند برنده داوری های اولیه و نهایی باشند ، میتوانند از آموزشهای منتور ها ، مربیان و مدرسان برتر کشوری با سابقه بلند در صنعت و رده های علمی بالا بهره ببرند .

دسترسی به فراخوان ها و چالشهای چندگانه در حوزه های مختلف و تخصصی

آبان ایونت توانایی برگزاری فراخوان ها و رویداد های متنوع در زمینه کسب و کارهای حوزه آب و انرژی دارد که این امر میتواند هر شرکت کننده ای را در مسیر رشد خود یاری دهد

امکان دسترسی آنلاین

هرگونه فراخوان و رویدادهای در راستای فراخوان و پروسه شتابدهی از این طریق قابلیت اجرا به صورت آنلاین و تحت وب را دارد و بستر مناسب و آسانی را جهت ارتباطات مهیا می کند .

دسترسی به جدیدترین اخبار و اطلاعات حوزه استارتاپ های سخت افزاری

آبان ایونت قصد دارد با پوشش دهی مناسب و کافی و ارائه اخبار صنعت و اطلاعات بروز حوزه استارتاپ های سخت افزاری، اکوسیستم فناوری را در این جهت یاری کند .

ارتباط مداوم و اثربخش

یک چرخه ارتباطی کامل و منعطف باعث می شود تا مسیر شکل گیری ایده تا اجرا با کمترین مشکل ممکن و حتی بدون مشکل طی شود ، فرآیندی که ابان ایونت سعی در اجرا و الزام در اکوسیستم کارآفرینی آب و انرژی دارد .

سهولت در ارائه اطلاعات و ضمانت امنیت ایده

با مشاهده فرم های ارائه اطلاعات طرح و ایده و استارتاپ خواهسد فهمید که تمامی تلاش فقط در جهت یاری رساندن و سهولت مسیر شرکت کنندگان است . به نوعی ما نقش مترجم را بین فناور یا صاحب ایده و شبکه ارتباطی مورد نیاز آنها ایفا خواهیم کرد .

دنیای جدیدی را باید شروع کنیم !

اگر فکر میکنید میتوانید در این مسیر حامی یا همکار ما باشید ، با ما تماس بگیرید